Uko Group A.Ş.
 

Hakkımızda

Osmanlıpark
Kent Mobilyaları ve İnş. San. ve Dış Tic. A.Ş.

Kent Mobilyaları ve Çocuk Oyun Grupları sektöründe 20 yıllık birikimimizi "Osmanlı Park" markası ile sunmaktan mutluluk duyuyoruz.Ürünlerimizde, köklü medeniyetimizin estetik uygulamalarını ve mimari bakış açısını günümüz endüstriyel uygulamalarıyla sentezliyoruz. Ürünlerimiz; arasında modern oturma grupları, saksılı dış mekan oturma grupları, antreman istasyonları, yönlendirme panoları, dış mekan akvaryum grupları, açık alan masa tenisi grupları, kent ekipmanları, oyun ve fitness grupları, kauçuk ve dökme zemin kaplamaları, su parkları yer almaktadır.

Kent Mobilyaları ve Çocuk Oyun Sistemleri uygulamalarında güvenlik unsurunu en üst seviyede tutuyoruz. Çevreci, doğal, ergonomik, fonksiyonel içerikli ürünlerimiz ile dünya standartlarını yakalıyoruz.Ürünlerimiz, 7'den 70'e tüm halkımızın en üst seviyede faydalanabileceği şekilde dizayn edilip üretilmekte, böylelikle her kesime hitap edilmektedir.

Sahip olduğumuz kalite belgeleri ve sertifikalar ile kalitemizi ortaya koyarken, enerjik, dinamik ve güçlü ekibimiz ve yeni fikirlerimiz ile yeni güçlü projelere imza atmaya, yılların birkimini gelişen teknoloji , sürekli kendini yenileyen estetik ve güvenlik anlayışı ile birleştirerek, fark yaratan ürünlerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Saygılarımla

Bayram ALDEMİR
Yönetim Kurulu Başkanı