Uko Group A.Ş.
 

Bizden Haberler

Ekim 05

Osmanlı Park ve Kompan Distribütörlük Anlaşması

Osmanlı Park ve Kompan Distribütörlük Anlaşması

“UKO Group Ailesi olarak oyun parkı sektöründe müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin ve ürünlerin sorumluluğu çerçevesinde ki uygulamalarımıza bir yenisini daha ekledik. 20 yılı aşan sektörel tecrübesi ile sektörün liderinden OSMANLI PARK firmamız,1.100 çalışanı ve 300milyon Euro’yu aşan cirosu ile dünyanın “1. Numaralı” çocuk oyun grupları, dış mekan fitness ve park aksesuarları üreticisi KOMPAN firması (www.kompan.com) ile distribütörlük anlaşmasına vardı.
 
Osmanlı Park’ın doğayla uyumlu, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerini dikkate alan oyun parkları ve spor ekipmanları vizyonu, KOMPAN’nın Türkiye Distribütörü olmamız ile daha güçlü bir anlam kazanmış oldu. Ülkemizde  beğenilen ve tercih edilen KOMPAN, 100’e yakın ülkede “Oyun ve Egzersizle daha iyi bir Dünya Mümkün” söylemi ile her yaştan kullanıncaya yüksek kaliteli, fonksiyonel, uygun bütçeli ürünler sunmaktadır.
 
Yeni işbirliğimizden aldığımız bu güçle, Osmanlı Park olarak, müşterilerimize alanımızda en yeni yenilikleri vermek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktan memnuniyet duyacağız.
 
Saygılarımızla;”
 
“As the UKO group , additional to our experinces in playground industry, we offer   responsibility of the services and products to our customers.  With more than 20 years of sectoral experience, our sectoral leader company OSMANLI PARK had a distributorship agreement with  KOMPAN  group,the “1. Numbered “children’s playground, outdoors fitness and urban furniture manufacturer (www.kompan.com) with its  1,100 employees and over 300 million euros turnover.
 
With this strength we have acquired from our new cooperation, as Ottoman Park, we will be pleased to give our customers the latest innovations in our field and to maximize customer satisfaction.

Şubat 11

Oyun Grupları Çeşitleri Ve Özellikleri

Oyun Grupları Çeşitleri Ve Özellikleri

Çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için, birçok oyun grupları vardır. Bu oyun gruplarını birçok yerde görebilmeniz mümkündür. Yani çocukların bulunduğu her ortamda bu oyun gruplarından birine rastlayabilirsiniz. Örneğin, okullarda, büyük alışveriş merkezlerine, parklarda ve dinlenme parkurlarında bu eğlence malzemelerine rastlayabilirsiniz. Bugün sizlere oyun grupları ve oyun grubu çeşitleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bu oyun gruplarını satın alarak, bahçenizde mini park ortamı oluşturabilirsiniz.
 
Ahşap oyun grupları çocukların çok ilgisini çekiyor
 
Ahşaptan üretilen birçok eğlence parkuru ve park konsepti, özellikle küçük çocukların oldukça ilgisini çekmektedir. Ahşaptan üretilen salıncak, kaydırak ve çocukların oynayabileceği diğer oyun parkurları çocuğunuzun sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Ahşabın, insan sağlığına zarar vermediği kanıtlanmıştır. Ahşap oyun parkurları, çocuğunuz için sorun oluşturmaz. Ahşap oyun grupları kategorisinde, ahşap merdiven, ahşap salıncak, ahşap kaydırak, ahşap çatıdan oluşan çeşitli oyun parkurları yer almaktadır. 
 
Metal oyun grupları, elektrostatik boyalardan, polietilen ve metal içerikli malzemelerden oluşturulan metal oyun grupları, özellikle park ve bahçelerde yaygın bir şekilde kullanılmıştır. Çocukların bir kez binince inmek istemediği salıncaklar, eğlenceli tahterevalliler, upuzun kaydıraklar ve çeşitli figürlerden oluşturulan birçok dev oyuncaklardan oluşan bu oyuncak parkuru metal oyun grupları kategorisinde yer almaktadır. 
 Metal oyun gruplarını, çok sık görebilirsiniz. 
 
 Polieliten oyun grupları
 
Polieliten, malzemelerden yani plastik baz alınıp, ana maddesi olarak üretilen bu oyuncak parkurları birçok yerde kullanılmıştır. Bu oyun parkuru, diğer parkurlara oran ile daha uygun fiyata satışa sunulmuştur. Bu oyun grubunda da diğer oyun gruplarında yer alan polieliten salıncak, tahterevalli ve birçok kaydırak türü vardır. En eğlenceli parkurların üretildiği bu oyun grubunu çocuklar çok sevmektedir. Bu oyun grubunda ki oyun parkurları plastikten üretildiği için, çocuğunuza zarar verme ihtimali yoktur. 
 
 

Mayıs 31

2016 TÜYAP fuarında müşterilerimizle buluştuk

2016 TÜYAP fuarında müşterilerimizle buluştuk

2016 Mayıs ayında gerçekleştirilen TÜYAP fuarındaki standımızda Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinden ziyaret eden 1000den fazla müşterimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.